Rezidence u Kazínské skály

Financování a standardy

FINANCOVÁNÍ

V rámci projektu Rezidence u Kazínské skály jsme pro Vás zajistili speciální nabídky financování od největších poskytovatelů hypotečních úvěru v České republice.
Náš specialista vám zajistí rychlé a kvalitní zpracování celého úvěru od vyřízení po čerpání

a kompletní administraci v rámci katastrálního úřadu. Veškeré náklady spojené s hypotečním úvěrem, jako je odhad, zpracování a čerpání, máte zdarma. Garantujeme nejnižší úrokové sazby na trhu, bez nutnosti dalších produktů. V případě potřeby jsme schopni poskytnout až 90% financování, v kombinaci s další nemovitostí do zástavy až 100% financování.
Více informací vám sdělí náš specialista.

Kontakt na hypotečního specialistu:

Ondřej Hájek
Tel.: 731 502 822
E-mail: o.hajek1@gmail.comSTANDARDY

Designu fasády věnujeme již tradičně velkou pozornost. Fasádu všech čtyř vil tvoří kombinace sofistikovaně skládaného cihlového obkladu z Anglie s velkými prosklenými plochami oken, ušlechtilé omítky, pnoucí se fasádní zeleň a velký počet prosklených balkónů a teras. Stejnou péči věnujeme i řešení vstupních hal. Ty jsou navrženy tak, aby tvořily důstojný vstup do domu a ukázaly hned na první pohled jeho kvality. Standard materiálů v jednotlivých bytech máme vyzkoušený z předchozích projektů a stále hovzvyšujeme. 
Co používáme? 

  • kvalitní italské obklady a dlažby
  • nadstandardní zařizovací předměty
    Villeroy & Boch, Laufen
  • dřevěné podlahy a dřevěná eurookna
  • přípravu na externí žaluzie ve všech bytech
  • výtah, podzemní parkovací stání a sklep