Ocenění

Nominace na titul Estate Awars 2023 - "Rezidence u Kazísnké skály"

DOKONČENO A PRODÁNO


Rezidenční projekt „U Kazínské skály“ se nachází v Černošicích - Mokropsech na nádherném místě v přírodní lokalitě údolí řeky Berounky. Z jednotlivých bytů jsou krásné výhledy do zeleně a na Hladkou a Kazínskou skálu. 

 

Jedná se o první etapu rozsáhlejšího projektu. V další dvou etapách se postupně vytvoří prostor pro služby, kavárnu, lékárnu či obchod potravin a další potřebné služby.

 

První etapa, která zahrnuje 29 bytů, je navržena do čtyř viladomů, které se jakoby navzájem otáčejí o 90°. Objemové i materiálové řešení těchto čtyř domů nabízí díky pootočení odlišné dispozice, ve kterých se uplatní krásné výhledy do okolní přírody.

 

Na fasádách každého z domů je osazen lankový systém pro vedení popínavé zeleně, která během pár let dotvoří přírodní vzhled celého projektu. Viladomy stojí na společných garážích, umístěných pod terénem s vjezdem z přilehlé ulice. Z garáží vede v každého viladomu výtah do vyšších podlaží. Návrh byl vytvořen tak, že garáže jsou v podstatě neviditelné a zeleň včetně stromů, keřů a trávníků je zcela zakrývá.

 

Projekt získal již 4 ocenění v prestižních soutěžích.

DOPRAVNÍ A PĚŠÍ DOSTUPNOST

20 minut příměstskou dopravou do centra Prahy
30 minut autem na Letiště Václava Havla
12 minut autem plavecký bazén a letní koupaliště
5 minut pěšky škola, školka, sportovní centrum
5 minut pěšky stanice příměstské hromadné dopravy 
1 minuta pěšky fotbalové hřiště, skatepark, pláž 
1 minuta pěšky příroda, řeka, lesy, cyklostezka
Projekt: Rezidence u Kazínské skály
Lokace: Ke Hřišti 2407, Černošice
Ocenění: REALITNÍ PROJEKT ROKU 2022 - Cena odborné poroty, TITUL STAVBA ROKU STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2023, TITUL STAVBA ROKU 2023 - cena svazu měst a obcí ČR, BEST OF REALTY 2023