Realizace

Centrum Černošice

Vybudování nového náměstí v prestižní lokalitě, jako jsou Černošice, je nelehký a odpovědný úkol. Společnost IBS-ROKAL měla to štěstí, že mohla tento projekt zrealizovat. Jednalo se o čistě soukromou investici naší společnosti, bez jakékoli veřejné podpory. Kromě bytů obsahuje také 43 nebytových jednotek a obchodů. Své obchody zde mají vedle velkých řetězců jako TESCO expres či BAMBULE také místní řezník, květinář či prodejce kvalitních vín a delikates. Místní obyvatelé si náměstí oblíbili i díky příjemné kavárně OLIVA nebo dobré restauraci. Do budov na novém náměstí se přesunula také většina lékařů a lékárna. Toto vše jsme doplnili kvalitním veřejným prostorem nového náměstí, kde se pravidelně pořádají  farmářské trhy, Mikulášské trhy a další společenské akce. Náměstí vévodí strom, u kterého je umístěna Lavička Václava Havla. Posledním přírůstkem podporujícím společenský a kulturní život náměstí je nová velká Galerie 90°, kde jsou vystavována díla předních českých umělců, například Daniela Pešty, fotografa Viléma Heckela, fotografa Jiřího Machta a dalších.

Za projekt CENTRUM ČERNOŠICE jsme získali řadu významných ocenění, například BEST OF REALTY 2010, TOP INVEST 2010 - nejlepší investice roku 2010, nominaci na titul STAVBA ROKU 2010, nominaci na cenu Státního fondu rozvoje bydlení za NEJLEPŠÍ STAVBU URČENOU K BYDLENÍ a další.  

Projekt: Centrum Černošice
Lokace: Táborská 2025, Černošice
Ocenění: BEST OF REALTY 2010, TOP INVEST 2010, nomination for BUILDING OF THE YEAR 2010, nomination for the BEST RESIDENTIAL BUILDING award