Realizace

Hlásná Třebaň Černá skála

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově dokončený dům v obci Hlásná Třebaň - Rovina.

Moderní nově postavený energeticky úsporný dům 3+KK s překrásným výhledem a s výjimečným designem interiéru s užitnou plochou 132 m2.

Přízemí domu představuje vstupní hala s vestavěným nábytkem s úložnými prostory, koupelna s WC, technická místnost a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, kuchyňským ostrovem,  krbem a designovou kamennou stěnou s úložnými prostory. V horním patře je koupelna s dvěma umyvadly, sprchovým koutem, WC, velký obytný prostor s třístranně prosklenným arkýřem  (využitelný jako atelier,  pracovna, obytná místnost) a samostatná ložnice.

Parkování na vlastním pozemku pod krytým  parkovacím stáním z žulových kostek  pro dva vozy,  přístup pomocí posuvné brány a otočné branky. Součástí domu je i dílna a  zahradní sklad

Dům je částečně vybaven nábytkem a novou kuchyňskou linkou, spotřebiče Franke.

Objekt je energeticky úsporný, vytápěn tepelným čerpadlem v kombinaci s podlahovým vytápěním, radiátory Jaga v koupelně. V létě je dům je chlazen podlahovým chlazením a klimatizací, na části oken jsou instalovány venkovní žaluzie.

Podlahy jsou dřevěné, obklady a dlažby keramické Villeroy Boch, zařizovací předměty Hansgrohe, Dornbracht, Kludi , Villeroy Boch.

Dům je napojen na veřejný vodovod, k zalévání zahrady jímka s dešťovou vodou.

Výjimečný je design interiéru domu tvořený  kombinací přírodního kamene, obkladů designovým kovem a luxusními stěrkami.  

Součástí domu je dokončená zahrada s vzrostlými stromy a okrasnou vegetací.

Cena 49 000 Kč/ měsíc plus poplatky spojené s užíváním

Lokace: K Černé Skále 291, Hlásná Třebaň